Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt

  • 90 m²
  • 1 ložnice
  • 2 koupelny

Umístěný ve čtvrti Innere Neustadt v 12 minutách chůze od Národní prehistorické muzeum, 90 m² apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt se může ubytovat až 5 hostů. Tento 1-pokojový apartmán s 2 koupelnami nabízí i kompletní kuchyni.

Apartmán nabízí také kuchyňku na balkoně.

Hosté ocení vhodné umístění 25 minut chůze od centra města Drážďany. Neuapostolische Kirche Dresden Neustadt je nedaleko, a Palác Zwinger je vzdáleno 1 km. Restaurace Raskolnikoff nabízí jídla středoevropské kuchyně a leží ve vzdálenosti 5-minutové chůze od ubytování. Vlakové nádraží Neustadt je 15 minut chůze od nemovitosti, a letiště Mezinarodni letiste Drazdany je 15 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt Drážďany
Northapartments Dresden
Cena pouze pro mobilní zařízení

Northapartments Dresden

153 m od ubytování
USD 65 USD 59
za noc
Apartment 1, Rothenburger Strasse
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartment 1, Rothenburger Strasse

9.0
Výjimečný 55 recenzí
153 m od ubytování
USD 144 USD 130
za noc
Ruhiges Hinterhof Apartment Im Herzen Der Neustadt
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ruhiges Hinterhof Apartment Im Herzen Der Neustadt

8.9
Vynikající 74 recenzí
270 m od ubytování
USD 341 USD 307
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Drazdany
    11 km

    Vlaková nádraží

    Train Station Neustadt
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Sluneční terasa
    • Zahrada

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • Terasa
    • Zahradní nábytek
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hypoalergenní místnosti
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt apartmán patří mimo jiné Frauenkirche Drážďany, Národní prehistorické muzeum, Palác Zwinger.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt?
      Cena pronájmu apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt je 178 €.
    • ❓
      Je v apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt připojení k internetu?
      Ano, apartmán Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 90 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Drazdany
    11 km

    Vlaková nádraží

    Train Station Neustadt
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Gemuetlich Und Ruhig Im Herzen Der Dresdner Neustadt Drážďany

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít